زودپز

حالت نمایش:
نمایش سریع

زودپز اسپانیایی DYN-06

(0)
0تومان

زودپز اسپانیایی DYN-06زودپز  6لیتر ساخت اسپانیااین زود پز رو گازی 6 لیتری ساخت اسپانیا  به صورت خانگی مورد استفاده قرار می گیرد. شما با استفاده از بخارپز این محصول می توانید بدون استفاده از یک قطره روغن مواد غذایی را بخار پز کنید.جنس زودپز رو گازی  از ورق ضخیم استیل ضد زنگ ساخته شده است که از مرغوب ترین و بهترین نوع استیل ها می باشد...

نمایش سریع

زودپز دو قلو مایر مدل 7675

(0)
0تومان

زودپز دو قلو مایر مدل 7675زودپز مایر مدل MR-7675 با گنجایش 5.7 لیتر برخوردار است که برای خانواده های پر جمعیت مناسب است. زودپز مایر دارای رنگ و جنس استیل است دارای ظاهری زیبا و طراحی و ابعاد مناسب می باشد.این محصول به صورت رو گازی است که همراه با یک عدد قابلمه با یک در شیشه ای قرار گرفته که در دو طرف این زودپز دو عدد دستگیره تعبیه شده است که از جنس..

نمایش سریع

زودپز دوقلو TRAD-12

(0)
1,600,000تومان

زودپز دوقلو TRAD-12زودپز تک   کاره دوقلوزودپز دوقلو TRAD-12 با گنجایش 5.7 لیتر برخوردار است که برای خانواده های پر جمعیت مناسب است. زودپز رومانتیک هوم دارای رنگ و جنس استیل است دارای ظاهری زیبا و طراحی و ابعاد مناسب می باشد.این محصول به صورت رو گازی است که همراه با یک عدد قابلمه با یک در شیشه ای قرار گرفته که در دو طرف این زودپز دو عدد دس..

نمایش سریع

زودپز دوقلو اسپانیایی PRA-46

(0)
0تومان

زودپز دوقلو اسپانیایی PRA-46بررسی محصولزودپز دوقلو اسپانیایی PRA-46 با گنجایش 6 لیتر برخوردار است که برای خانواده های پر جمعیت مناسب است. زودپز مایر دارای رنگ و جنس استیل است دارای ظاهری زیبا و طراحی و ابعاد مناسب می باشد.این محصول به صورت رو گازی است که همراه با یک عدد قابلمه با یک در شیشه ای قرار گرفته که در دو طرف این زودپز دو عدد دستگیره تعبیه ..

نمایش سریع

زودپز دوقلو مایر مدل 1818

(0)
0تومان

زودپز دوقلو مایر مدل 1818 مشخصات کلی زودپز دوقلوی مایر MR-1818زودپز دوقلوی مایر مدل MR-1818  یکی از زودپز های بی نظیر  ساخته شده و موجود در بازار است که هم از لحاظ طراحی و هم  از لحاظ کارایی ویژگی های منحصر بفردی دارد و شمارا برای خرید آن سوق می دهد، این زودپز دارای طراحی مدرن و دو قابلمه است و همچنین قابلیت شستشو در داخل ظرفشوی..

نمایش سریع

زودپز دوقلو5+7 درب کلیپسی رومانتیک

(0)
1,590,000تومان

زودپز دوقلو5+7 درب کلیپسی رومانتیکنقد و بررسی اجمالیزودپز دوقلو رومانتیک هوم ۷+۵ لیتر امروزه سرعت، یکی از مهم ترین ارکان و تکنیک های آشپزی می باشد.به ویژه برای آن دسته از خانم های که زمان مناسبی برای پخت و پز ندارند. محصولی که قصد معرفی آن را به شما عزیزان داریم در رده برترین زودپزهای دوقلو بازار ایران می باشد،دستگاهی محبوب با بالاترین کیفیت ساخت ب..

نمایش سریع

زودپز رومانتیک مدل ZMB-7

(0)
0تومان

 زودپز رومانتیک مدل ZMB-7 زودپز ۵ لیتری تک دسته رومانتیک محصولی کاربردی از برند رمانتیک است. این برند انواع لوازم خانگی تولید می کند. این محصول کارآمد می تواند نیاز های معمولی و روزمره در پخت و پز غذا را تامین کند و خانم های کد بانو دیگر نیازی نیست ساعت ها پای اجاق گاز باشند.معرفی اجمالی زودپز 7 لیتری تک دسته رومانتیکاین زود پز رو گازی رمانتیک..

نمایش سریع

زودپز مایر مدل 1822

(0)
0تومان

زودپز مایر مدل 1822بررسی زودپز مایر مدل MR-1822برند آلمانی مایر (maier) یکی از تولیدکنندگان بنام و مشهور المانی است. این برند در تولید انواع لوازم آشپزخانه سابقه درخشانی دارد و به دلیل کیفیت بسیار بالا، طراحی های متنوع، نوآوری، استفاده از مواد باکیفیت، قیمت مناسب، از استقبال زیادی بین مردم برخوردار است.زود پز مایر یکی از محصولات این شرکت با ظرفیت 5..

نمایش سریع

زودپز مایر مدل 1824

(0)
0تومان

زودپز مایر مدل 1824وقت مهمانیهای یهویی یا اینکه از سرکار رسیدی یا وقت کمی برای غذا درست کردن داری بهترین گزینه برای درست کردن غذا یه زودپزه. وحالا اگه قصد تهیه زودپز رو دارید یکی از گزینه هاتون زودپز مایر میباشد. زودپز مایر دارای یک درب شیشه ای است و جنس بدنه از استیل میباشد که این قابلیت از سوختگی غذا جلوگیری میکند و میتوانید غذایی یکنواخت تهیه کن..

نمایش سریع

زودپز مایر مدل 24

(0)
0تومان

زودپز مایر مدل 24معرفی اجمالی زودپز 7 لیتری تک دسته مایر مدل 24این زود پز رو گازی مایر ۳ کار ه است و به سه روش زود پز، بخارپز و قابلمه ساده مورد استفاده قرار می گیرد. شما با استفاده از بخارپز این محصول می توانید بدون استفاده از یک قطره روغن مواد غذایی را بخار پز کنید.جنس زودپز رو گازی مایر مدل 24  از ورق ضخیم استیل ضد زنگ ساخته شده است که..

نمایش سریع

زودپز ۵ لیتری تک دسته رومانتیک

(0)
1,015,000تومان

زودپز ۵ لیتری تک دسته رومانتیکزودپز ۵ لیتری تک دسته رومانتیکزودپز ۵ لیتری تک دسته رومانتیک محصولی کاربردی از برند رمانتیک است. این برند انواع لوازم خانگی تولید می کند. این محصول کارآمد می تواند نیاز های معمولی و روزمره در پخت و پز غذا را تامین کند و خانم های کد بانو دیگر نیازی نیست ساعت ها پای اجاق گاز باشند.معرفی اجمالی زودپز ۵ لیتری تک دسته رومان..

نمایش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)