آبمیوه گیری

حالت نمایش:
نمایش سریع

آبمیوه گیری 4 کاره مولر مدل ML-1100

(0)
2,500,000تومان

 آبمیوه گیری 4 کاره مولر مدل ML-1100نقد و بررسی اجمالیهمانطور که می دانید استفاده از دستگاه آبمیوه گیری بسیار رایج است و همه ی افراد جامعه خواهان نوشیدنی های سالم و طبیعی هستند اگرچه مصرف میوه مورد نیاز بدن است اما در این میان برخی علاقه ی بیشتری به آبمیوه دارند که برای این افراد یک دستگاه آبمیوه گیری لازم و ضروریست اما اینکه چه دستگاه..

نمایش سریع

آبمیوه گیر 4 کاره دیجیتال مایر مدل 6007

(0)
0تومان

آبمیوه گیر 4 کاره دیجیتال مایر مدل 6007مشخصات آبمیوه گیری چند کاره دیجیتالی مایر مدل 6007توان این دستگاه 800 وات است.دهانه ورودی آبمیوه گیر 75 میلی متر است که می‌توان هر میوه ای را با حداقل برش در آن قرار داد.دستگاه 4 کاره شامل : آب میوه گیر، خرد کن، مخلوط کن و آسیاب است.مخزن آبمیوه گیر به ظرفیت 1 لیتر است.دارای تفاله گیر برای جمع آوری تفاله میوه ب..

نمایش سریع

آبمیوه گیر 4 کاره رمانتیک مدل MY-750

(0)
0تومان

آبمیوه گیر 4 کاره رمانتیک مدل MY-750چهارکاره خردکن ، آسیاب ، مخلوط کن و   آبمیوه گیر ، تمام استیل ، قدرت 800 وات ، تمام لمسآبمیوه گیری 4 کاره رمانتیک MY-750یکی از محصولات با کیفیت و با طراحی زیبای شرکت رمانتیک هوم است. سایز دهانه ی آبمیوه گیری بزرگ می باشد و شما می توانید میوه ها را بدون تکه تکه کردن به صورت کامل برای آبگیری در دهانه ی آن..

نمایش سریع

آبمیوه گیر مایر MR_7003

(0)
0تومان

آبمیوه گیر مایر MR_7003معرفی آبمیوه گیر مایر مدل MR-7003گرفتن آب میوه ها از کارهای روزمرگی بیشتر ما است. برای گرفتن حداکثر آب میوه موردنظر باید به داشتن آبمیوگیری توجه کنیم که بتواند حداقل تفاله میوه را بگیرید و بیشترین لذت خوردن یک آبمیوه تازه را به ما بدهد. از این رو آبمیوه گیر مایر مدل MR-7003 با ساخت آبمیوه گیری کاملا حرفه ای این امکان را به شم..

نمایش سریع

آبمیوه گیری 4 کاره برگامو مدل 3455

(0)
0تومان

آبمیوه گیری 4 کاره برگامو مدل 3455نقد و بررسی اجمالیهمانطور که می دانید استفاده از دستگاه آبمیوه گیری بسیار رایج است و همه ی افراد جامعه خواهان نوشیدنی های سالم و طبیعی هستند اگرچه مصرف میوه مورد نیاز بدن است اما در این میان برخی علاقه ی بیشتری به آبمیوه دارند که برای این افراد یک دستگاه آبمیوه گیری لازم و ضروریست اما اینکه چه دستگاهی انتخاب کنید م..

نمایش سریع

آبمیوه گیری 4 کاره لمسی مایر مدل 9119

(0)
0تومان

آبمیوه گیری 4 کاره لمسی مایر مدل 9119نقد و بررسیابمیوه گیری 4 کاره مایر مدل MR-9119یکی از محصولات با کیفیت و با طراحی زیبای شرکت مایر است. سایز دهانه ی آبمیوه گیری بزرگ می باشد و شما می توانید میوه ها را بدون تکه تکه کردن به صورت کامل برای آبگیری در دهانه ی آن قرار دهید. این آبمیوه گیری مناسب برای آبگیری انواع میوه های نرم و سخت است،آبمیوه گیری چند..

نمایش سریع

آبمیوه گیری 4 کاره مایر مدل 7003

(0)
0تومان

آبمیوه گیری 4 کاره مایر مدل 7003معرفی آبمیوه گیر مایر مدل MR-7003گرفتن آب میوه ها از کارهای روزمرگی بیشتر ما است. برای گرفتن حداکثر آب میوه موردنظر باید به داشتن آبمیوگیری توجه کنیم که بتواند حداقل تفاله میوه را بگیرید و بیشترین لذت خوردن یک آبمیوه تازه را به ما بدهد. از این رو آبمیوه گیر مایر مدل MR-7003 با ساخت آبمیوه گیری کاملا حرفه ای این امکان..

نمایش سریع

آبمیوه گیری 4 کاره مولر مدل ML-1000

(0)
2,310,000تومان

آبمیوه گیری 4 کاره مولر مدل ML-1000نقد و بررسی اجمالیهمانطور که می دانید استفاده از دستگاه آبمیوه گیری بسیار رایج است و همه ی افراد جامعه خواهان نوشیدنی های سالم و طبیعی هستند اگرچه مصرف میوه مورد نیاز بدن است اما در این میان برخی علاقه ی بیشتری به آبمیوه دارند که برای این افراد یک دستگاه آبمیوه گیری لازم و ضروریست اما اینکه چه دستگاهی انتخ..

نمایش سریع

آبمیوه گیری 4 کاره یورو لوکس مدل EU-JE2768CS4

(0)
1,680,000تومان

آبمیوه گیری 4 کاره یورو لوکس مدل EU-JE2768CS4نقد و بررسی اجمالیآبمیوه گیری ها از لوازم آشپزخانه ضروری می باشند که با داشتن این دستگاه های فوق العاده از خرید  آبمیوه های غیر طبیعی بی نیاز می شوید و همواره آب میوه های خوشمزه تازه و ارگانیک شما به راحتی حاظر و آماده سرو خواهد بود. برند یورولوکس یکی از برند های خوشنام در زمینه تولید لوازم خانگی بو..

نمایش سریع

آبمیوه گیری 4 کاره یورولوکس مدل 2766

(0)
0تومان

آبمیوه گیری 4 کاره یورولوکس مدل 2766نقد و بررسی اجمالییکی از محصولاتی که تحول زیادی در کسب و کار و صنایع غذایی ایجاد نموده دستگاه آبمیوه گیری می باشد خصوصا این دستگاهها در نوع صنعتی و پیشرفته با بالا بردن سرعت و راندمان در کار باعث شده که مشاغل مختلف در حجم زیادی از انواع مختلف میوه ها را در کمترین زمان آبگیری نموده و به مشتری عرضه دهند این دستگاه ..

نمایش سریع

آبمیوه گیری براون مدل j300

(0)
0تومان

آبمیوه گیری براون مدل j300درباره محصولدر جوامع امروزی هر روز تمایل بیشتری به محصولات ارگانیک و آب میوه های طبیعی احساس میشود.از آنجا که آب میوه ها خوراکی های لذیذ و البته بسیار حیاتی در تامین مواد لازم مانند ویتامین ها و مواد معدنی بدن ما هستند مصرف آنها یک الزام در زندگی بشر بوده و هست.همچنین مصرف آبمیوه طبیعی در جلوگیری از بیماری  سرطان نقش ..

نمایش سریع

آبمیوه گیری رمانتیک هوم مدل FUN70

(0)
1,100,000تومان

آبمیوه گیری رمانتیک هوم مدل FUN70توضیحاتآبمیوه گیری رمانتیک هوم اصل مدل FUN70 با موتور قدرتمند ۱۰۰۰ واتی دستگاهی بسیار کاربردی برای مصارف خانگی است که می توان آبمیوه طبیعی و تازه تهیه کرد . جنس بدنه دستگاه ترکیبی از پلاستیک و فلز پرداخت شده است که علاوه بر زیبایی ظاهری موجب می گردد تمیز کردن بدنه نیز آسان شود. بر روی بدنه ولوم چرخشی روشن و خاموش و ..

نمایش سریع

آبمیوه گیری رومانتیک هوم مدل BBC-70D

(0)
0تومان

آبمیوه گیری رومانتیک هوم مدل BBC-70Dآبمیوه گیری رومانتیک هومBBC-70Dآبمیوه گیری 4 کاره رومانتیک هوم  دستگاهی همه فن حریف برای مصارف خانگی است که علاوه بر آبمیوه گیری به عنوان خردکن، مخلوط کن و آسیاب کاربرد دارد. جنس بدنه دستگاه ترکیبی از پلاستیک و فلز پرداخت شده است که علاوه بر زیبایی ظاهری موجب می گردد تمیز کردن بدنه نیز آسان شود. بر روی بدنه ..

نمایش سریع

آبمیوه گیری یورولوکس 2720

(0)
0تومان

آبمیوه گیری یورولوکس 2720نقد و بررسی اجمالیآبمیوه گیری ها محصولاتی هستند که ضرورت وجود آنها امروز در هر آشپزخانه‌ای غیر قابل انکار است اگر شما هم از طرفداران آبمیوه های طبیعی و ارگانیک می باشید می توانید با کمک دستگاه آبمیوه گیری یورولوکس 2720SG در کمترین زمان ممکن آبمیوه تازه و طبیعی خود را به بهترین نحو ممکن آماده نمایید. این دستگاه با قدرت که تو..

نمایش سریع

آبمیوه گیری یورولوکس مدل 2748

(0)
0تومان

آبمیوه گیری یورولوکس مدل 2748نقد و بررسی اجمالیهمانطور که می دانید یکی از ضرورت های هر خانه و آشپزخانه ای وجود یک آبمیوه گیری خوب است این دستگاه برای تهیه آبمیوه های طبیعی و سالم در چهار فصل کاربردیست که می توانید با بهره گیری از آن نیز در مهمانی ها  و مراسم به میز پذیرایی خود رنگ و جلوه ی جذابی بخشید. آبمیوه گیری یورولوکس EU-JE2748CS از محصول..

نمایش 1 تا 15 از 15 (1 صفحه)