سرویس چاقوی یورولوکس مدل 8209

سرویس چاقوی یورولوکس مدل 8209

1,150,000تومان
تولید کنندگان
کد محصول: 8209
موجودی در انبار
تعداد بازدید 692

توضیحات محصول

سرویس چاقوی یورولوکس

سرویس چاقوی یورولوکس مدل 8209

سرویس چاقوی یورولوکس مدل 8209


نقد و بررسی : سرویس چاقوی یورولوکس مدل LSM8209

چاقو یا کارد ابزار تیزی است که کار آن بریدن و کات کردن می باشد، رایج‌ترین طرح برای یک چاقو شکل یک تیغه تیز فلزی است که به وسیله یک زبانه به یک دسته پیوند داده می‌شود. بودن یک سرویس چاقو در هر آشپزخانه ای ضروری و لازم است، زیرا برای تکیه کردن انواع و اقسام مواد و اقلام در تهیه هر نوع غذایی ضروری می باشد، باید در انتخاب یک سرویس چاقو خیلی دقت به خرج داد، مثلاً جنس آن باید از چه نوعی باشد و ماندگاری آن در چه حدی باشد. سرویس چاقو، ساطور و کارد اشپزخانه یورولوکس با بهترین و جدیدترین کیفیت روز دنیا ساخته و آماده شده است و جنس تمام قطعات آن از استیل ضد زنگ با ضخامت مناسب می باشد، نکته حائز اهمیت این چاقوها بدون درز بودن تیغه و دسته آن می‌باشد، درز در فاصله بین تیغه چاقو و دسته آن باعث جمع شدن قطعات ریز و انواع مواد غذایی اعم از گوشت و سبزیجات و به‌دنبال آن انواع میکروبها و کثیفی ها می باشد که در این سرویس نبود درز باعث سلامت و بهداشت مواد غذایی می‌شود. این سرویس در تمام کارهای خرد کردن مواد غذایی و خوراکی در آشپزخانه نیاز شما را رفع می کند، دارای ماندگاری و طول عمر بالایی است چون جنس آنها کاملا ضد زنگ می باشد در مقابل هر نوع دما و رطوبت هم مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. سرویس چاقو یورولوکس مدل LSM_8209 شامل ۸ تکه است، استند، ساطور، چاقوی سرآشپز، چاقوی برش بزرگ، دو نوع چاقو برای برش کوچک، قیچی و چاقو تیز کن. طراحی آن در حد بسیار زیبایی می باشد و اجزای آن بر روی استندی زیبا و شیک جاساز می‌شوند و جلوه ای زیبا به آشپزخانه شما خواهند داد. بدون داشتن یک سرویس چاقوی با کیفیت و کارآمد هنر آشپزی خود را نشان نمیدهد. هر کدام از چاقوهایی که گفتیم کارایی خاص خودشان را دارند.
معرفی کامل قطعات:


ساطور، کار برش گوشت و سبزیجات با ساقه های سخت را انجام می‌دهد. چاقوی سرآشپز، خرد کردن و جدا کردن و برش زدن مواد خوراکی و سبزیجات را انجام می دهد.


چاقوی سبزیجات کار پوست کندن و برش و میوه آرایی های ظریف را انجام می دهد.


چاقوی دندانه دار هم مخصوص برش نان و کیک می باشد.


چاقوی فیله با نوک نازک و باریکش کمک میکند گوشت را از لابه لای استخوان جدا کنید مانند انواع فیله گوشت قرمز و ماهی و مرغ.


با کارد هم می توانید انواع گوشت را برش های نازک بزنید و برای هر نوع باربیکیو و کباب کردن آماده کنید. چاقو تیزکن هم از اسمش پیداست کار تیز کردن چاقو ها را مانند روز اولش انجام می‌دهد.


اجزای هشتم این سرویس استند آن است و بدون یک استند جادار و عالی این چاقوها در معرض آسیب و کندشدن قرار می‌گیرند.ویژگیهای چاقوی هشت تکه یورولوکس مدل ۸۲۰۹:


نام کامل EU_KS8209LSML

  • هشت تکه
  • جنس استیل ضد زنگ و مقاوم
  • دارای استند
  • دارای ۴ عدد چاقو
  • دارای یک عدد ساطور
  • دارای یک عدد قیچی
  • دارای یک عدد تیز کن

نظر بدهید

لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا نظر بدهید
آیتمی برای نمایش وجود ندارد!